.

.

New
LeadingStar U817 U817C U817A U818A РК Quadcopter Анти-насока на стрелките на часовникот Моторни U817-04 Quadcopter Додаток zk30

LeadingStar U817 U817C U817A U818A РК Quadcopter Анти-насока на стрелките на часовникот Моторни U817-04 Quadcopter Додаток zk30

DEN 403.20

Стока
Достапно.


U817 U817 C U817 A U818 A РК Quadcopter Анти-насока на стрелките на часовникот Моторни U817-04 Quadcopter Додаток
Точка Име : U817 U817c Главниот Мотор
Предмет Бр. : U817-04/U817 C
Употреба : резервен дел за UDI U817 U817c U817 A U818 A РК Quadcopter - бела светлина цевки-со сина светлина кога quadcopter е летање
Пакет Се Вклучени :
1 x Главниот Мотор

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
LeadingStar
РК Делови и Accs:
Мотори
Свеж

Избор на клиенти