.

.

New
1PC RIYIN Кларинет Полињата за Тример Машина Бб рок на отплата/Алто/Soprano Saxophone Пенкалата Б Рамен Sax Полињата за Тример

1PC RIYIN Кларинет Полињата за Тример Машина Бб рок на отплата/Алто/Soprano Saxophone Пенкалата Б Рамен Sax Полињата за Тример

DEN 225.12

Стока
Достапно.


RIYIN Кларинет Полињата за Тример Бб рок на отплата/Алто/Soprano Saxophone Пенкалата Б Рамен Sax Полињата за Тример
Дали некогаш сте се скрши вашиот полињата за малку случајно, што ќе направите?! Фрли далеку? Тоа е тажно! Поправка? Без професионални алатки, така што секогаш може да поправка на вашиот полињата! Беспомошни? Сега, полињата за пенкалата лесно може да го реши проблемот! Тоа може да се направи полињата за која е малку мека, по долго време користење тешко, да се продолжи работниот век на полињата! Тоа исто така може да се подобри полињата за ѕвонење! Тоа е многу лесен за употреба!
Функција :
- Б рамен saxophone полињата за пенкалата, за поправка на вашиот полињата за лесно
- Може да се намали штетата предната страна на вашиот полињата според посебни околности, по намали, дебелината на полињата за природно ќе се зголеми, малку потешко отколку нови полињата.
- Тоа може да го подобри полињата за ѕвонење и продолжување на работниот век на трската.
- Лесен за употреба, многу практични. Спецификации : Функција : Бб рок на отплата / алто / soprano saxophone полињата за пенкалата Тон : Б рамен Тело Материјал : железо и пластични Тип : Паѓање Мелодија E (F) Глава Материјал : Bakelite Производ Димензии(L x W x H) : 75 x 42 x 15mm Пакет Димензии(L x W x H) : 115 x 82 x 20mm Нето Тежина : 20g Пакет Тежина : 27g По Продажбата на Услугата : 1 Година Гарантен Пакет Вклучуваат : 1pcs* Полињата за Trimmers

Детали

боја:
За Алто, За Рокот, За Soprano, За Кларинет
Бренд Име:
CINDYMUSICSTATIONM
Свеж

Избор на клиенти