.

.

New
YUKALA нов приклучок 9.6 V 800mAh Li-полимер батерија за S911 S912 9115 9116 голема брзина РК Камион РК автомобил бесплатен превозот

YUKALA нов приклучок 9.6 V 800mAh Li-полимер батерија за S911 S912 9115 9116 голема брзина РК Камион РК автомобил бесплатен превозот

DEN 648.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови. 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за S911 S912 9115 9116 голема брзина РК Камион РК автомобил Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува)
Превозот начин : Кина пост или хонгконг пост

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
S911 S912 9115 9116
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти