.

.

New
бесплатен превозот --EP170MM 4 ножеви Пропелер за РК авион дел за авион/WINGSPAN 750MM парк флаер p51 mustang (768-1)

бесплатен превозот --EP170MM 4 ножеви Пропелер за РК авион дел за авион/WINGSPAN 750MM парк флаер p51 mustang (768-1)

DEN 504.00

Стока
Достапно.


EP170 MM 4 ножеви Пропелер
Вратило : 3.
Данок
1.како
4 канал авион МИНИ големина парк флаер p51 mustang (768-1)
3pcs /торба повеќе информации.00%
Италија,Бразил Друга Земја
Го оценувате(време пристигна)
0.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
EP170MM
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Технички параметри:
KV1100
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
ПРОПЕЛЕР
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
ПРОПЕЛЕР
Четири тркала Атрибути:
ПРОПЕЛЕР
Тип:
ПРОПЕЛЕР
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти