.

.

New
HSP 1/16 50T Универзална Главните Опрема за 94186 94185 94687 и 1:16 20T мотор опрема за РК Кабриолет автомобил Опрема бр. 18250 18220(28014)

HSP 1/16 50T Универзална Главните Опрема за 94186 94185 94687 и 1:16 20T мотор опрема за РК Кабриолет автомобил Опрема бр. 18250

DEN 575.52

Стока
Достапно.


HSP 1/16 50 T Универзална Главните Опрема за 94186 94185 94687 и 1 : 16 20 T мотор опрема за РК Кабриолет автомобил Опрема бр. 18250 18220(28014)
Материјал : Метал
Пакетот вклучува :
1x 50 T главните опрема
1x 20 T мотор менувач

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
SHUAICHI
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти