.

.

New
Т-Моторни 36*11.5 Инчен (пара Г.С.+CCW 2 ножеви) Јаглерод Влакна Пропелери за multicopter

Т-Моторни 36*11.5 Инчен (пара Г.С.+CCW 2 ножеви) Јаглерод Влакна Пропелери за multicopter

DEN 17492.00
DEN 19435.20

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Т-мотор
Број На Модел На:
36*11.5
РК Делови и Accs:
Пропелери
За Возило Тип:
Хеликоптери
Материјал:
Карбонски Влакна
Свеж

Избор на клиенти