.

.

New
Легура на Алуминиум 28.5 mm 25T Заби Заб Волан Половина Серво Рака Рог За 1/10 Модел на Автомобил/Брод Futaba HSP HPI Wltoys Himoto Axial

Легура на Алуминиум 28.5 mm 25T Заби Заб Волан Половина Серво Рака Рог За 1/10 Модел на Автомобил/Брод Futaba HSP HPI Wltoys

DEN 84.00
DEN 102.72

Стока
Достапно.

Јас ќе ви даде најдобра услуга, испрати пакет повторно или целосна наплата, додека не сте задоволни. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас. Не заборавајте да остави негативни коментари директно до слепо, тоа е многу паметно. Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси,данок,царина, итн. 8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн. 13-56days да Канада 15-56days на руски 17-90 дена да Бразил Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу. Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн. Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте ме. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници) времето за Испорака е околу 7-60 работни дена да повеќето земји 7-15days во САД на 7-35days. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата. : N10083-86
Име На Производ : Серво Грб
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 1pc
Тежина : 5g
Опис : 28. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку e Bay порака. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Број На Модел На:
N10083-86
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Серво Грб
Материјал:
Метал
Состојба:
Бренд-Нови
Пол:
Момци И Девојки
Година:
До 2015
Земја на Производство:
Кина
Дел Број:
N10083-86
Тежина:
5g
Име на производ:
Серво Грб
Скала:
1
Квантитет На Пакет:
1pc
Свеж

Избор на клиенти