.

.

New
Feiyue Полнење Приклучок Конектор за Кабел FY-01/FY-02/FY-03 1/12 РК Автомобили Делови FY-CHA01

Feiyue Полнење Приклучок Конектор за Кабел FY-01/FY-02/FY-03 1/12 РК Автомобили Делови FY-CHA01

DEN 388.00
DEN 441.12

Стока
Достапно.

Тоа може да треба 20-30 дена да пристигнат. Откако ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена ако не сте задоволни или не се штети. Ние обезбедуваме бесплатен превозот политика преку Кина, Воздухот пост. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ не ќе вклучувајќи го и превозот цена. Но мора да ни даде слики доказ. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Повратни информации & Контакт со нас на : 1. : FY-CHA01 Пакет се Вклучени : 1 X Полнач
Превозот : 1. Наплата & Замена : 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите на испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот од страна на нашите професионални КК. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!
. Било какви прашања или коментари во врска со производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Feiyue Полнење Приклучок Конектор за Кабел FY-01/FY-02/FY-03 1/12 РК Автомобили Делови FY-CHA01 Опис : Brand Name : Fei Yue Точка Име : Полначот се Применуваат за : FY-01/FY-02/FY-03 Предмет БР. Ако имате било какви негативни повратни информации pls контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе брод предмети во рок од 24 работни часа по уплатата се постигне. Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Полнење На Батеријата Единици
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
FY-CHA01
Надградба На Делови/Додатоци:
полнач
Четири тркала Атрибути:
полнач
Свеж

Избор на клиенти