.

.

New
Ретро Дрвени Wind-Up Музичка Кутија Замокот Во Небото За Музика Љубовник Музички Инструменти

Ретро Дрвени Wind-Up Музичка Кутија Замокот Во Небото За Музика Љубовник Музички Инструменти

DEN 268.32

Стока
Достапно.


Ретро Дрвени Wind-Up Музичка Кутија Замокот Во Небото Романтичен Подарок
Спецификација :
Материјал : Дрво
Мелодијата : Замокот во Небото
Големина на : 9.09*6.66*4.77 cm
Работат моќ : Рака Извит
Тип : Ретро Wind-Up Музичка Кутија
Пакет се вклучени :
1 X Музичка кутија(пратени за случаен избор)

Детали

Бренд Име:
зебра
Број На Модел На:
SKU362504
Свеж

Избор на клиенти