.

.

New
1pc Rcexl 7 цилиндар РАДИЈАЛНА МОТОР за палење -NGK - МИ-8 1/4 -32 90degree W/Сала Сензор Заградата

1pc Rcexl 7 цилиндар РАДИЈАЛНА МОТОР за палење -NGK - МИ-8 1/4 -32 90degree W/Сала Сензор Заградата

DEN 10602.72

Стока
Достапно.

Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.
1pc Rcexl 7 цилиндар РАДИЈАЛНА МОТОР за палење -NGK - МИ-8 1/4 -32 90degree
Спецификација :
Rcexl системи за Палење се дизајниран и изграден за употреба со модел на авион хоби употреба само, не за употреба во било кој тип на човек сметководствена возило. ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1. Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти.
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници).Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.Стигнат до повеќето земји 10-30 дена
3.Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле точка во 35 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.6 V Температура Опсег : -40 степен /+80 степен СИСТЕМ Е ЦЕЛОСНО ЗАШТИТЕНИ КАПАЦИТИВНИ ПРАЗНЕЊЕ Пакет вклучуваат : 1x CDI Палење 1x Сала сензор за ПОЛНЕЊЕ (Универзален тип,ако треба да ги одредите сензор,ве молиме контактирајте)
Gallary Слика :
Испорака Детална :
1.

Детали

Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Стартер Кутии
Број На Модел На:
RCEXL1701+RCEXL2012
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Работен напон:
6V-9.6 V
Температурата Опсег:
-40 степен / +80 степен
Свеж

Избор на клиенти