.

.

New
1pc DLE Мотори Клипот C20 DLE30 Авион Додатоци Висока Quarlity

1pc DLE Мотори Клипот C20 DLE30 Авион Додатоци Висока Quarlity

DEN 690.72

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2. Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга
2. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.Стигнат до повеќето земји 10-30 дена
3.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.
1pc DLE Мотори Клипот C20 DLE30 Авион Додатоци Висока Quarlity
Спецификација :
Fitment : DLE30
Gallary Слика :
Испорака Детална :
1.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако имате било какви проблеми,коментар или сугестија, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната . Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас.
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници). ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1.

Детали

Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори
Број На Модел На:
DLE30C20
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Свеж

Избор на клиенти