.

.

New
henglong 3818 3819 3838 3839 ект 1/16 РК резервоарот делови ББ куршум снимање опрема кутија бесплатен превозот

henglong 3818 3819 3838 3839 ект 1/16 РК резервоарот делови ББ куршум снимање опрема кутија бесплатен превозот

DEN 383.00
DEN 403.20

Стока
Достапно.


start17381727782566
end17381727782566
Карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови. 100% Гаранција за Квалитет од Овој Резервен Дел е одговара за Henglong 1 : 16 R/C резервоарот 3818 3819 3838 3839 ект Пакет Вклучуваат : Резервен дел (како на сликата покажува)
Превозот начин : Кина пост или хонгконг пост

Детали

is_customized:
Yes
За Возило Тип:
Резервоар
Материјал:
Пластични
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
HL
Свеж

Избор на клиенти