.

.

New
MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови F45 Опашка мотор ладење алуминиум (црвено) F645 опашка моторни топлина мијалник

MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови F45 Опашка мотор ладење алуминиум (црвено) F645 опашка моторни топлина мијалник

DEN 488.00
DEN 513.12

Стока
Достапно.

4 G 4 канали рк хели хеликоптер F45 BRUSHLESS МОТОР преземање 2600m Ah батеријата и Камера US$ 199.4 G RC хеликоптер со жиро F45 F645 70cm еден перките на хеликоптерот со моќни BRUSHLESS МОТОР + Камера US$ 168.99 /парче
Бесплатен Превозот Нови MJX F45 резервни делови Heatsink топлина мијалник за главни моторни US$ 6.00 /парче
Бесплатен превозот топла продажба MJX 2.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F645 F-45 F45-030 Опашка опрема кутија со завртки (целиот сет) САД$ 2.00 /парче
Бесплатен превозот за Нови Пристигнување MJX F45 BRUSHLESS Мотор Систем,Чувствителен одговори US$ 46.00 /парче
Бесплатен превозот popupar MJX 2.4 g 4ch далечински управувач хеликоптер модел MJX F45 со brushless мотор -2 battries и камера US$ 179.50 /set
Добредојдовте На Големо!
.00 /парче
Бесплатен превозот Моќен 2.99 /парче
Бесплатен превозот popupar 2.98 /парче
Бесплатен превозот 2.00 /парче
Топла Продаде MJX F645 F45 Резервни Делови
MJX F45 F645 F-45 резервни делови камерата поставена C4002 погоден MJX F45 F39 T40 C F29 F46 T55 RC Хеликоптер US$ 22.90 /парче
MJX резервни делови F45 опашка опрема пси US$ 2.00 /парче
MJX F45 F645 F-45 Резервни Делови BRUSHLESS Мотор Систем и 2600mah Батеријата совршен натпревар US$ 80.
MJX F45 F645 F-45 MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови F45 Опашка мотор ладење алуминиум F645 опашка моторни топлина мијалник (зелен)
Ние исто така нудиме комплетна хеликоптер за вас да изберете.4 g 4ch радио контрола rc хеликоптер 70cm MJX F45 со brushless мотор и моќни 2600m Ah батеријата US$ 178.4 G 4 CH MJX F45 F645 rc хеликоптер модел со Brushless Мотор и 2 батерија 2600m Ah + Камера US$ 239.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
F645
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Опашката мотор ладење алуминиум
Надградба На Делови/Додатоци:
Опашката мотор ладење алуминиум
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти