.

.

New
Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31-ВО-1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст

Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови 31-ВО-1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст

DEN 620.00
DEN 652.80

Стока
Достапно.

50 /set
Добредојдовте На Големо!
.4 g 4ch далечински управувач хеликоптер модел MJX F45 со brushless мотор -2 battries и камера US$ 179.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F45 резервни делови F645 F-45 F45-019 Примање PCB Одбор коло (За Нови F45) САД$ 19.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F645 F-45 F45-030 Целата Опашка единица (црвено) САД$ 15.90 /парче
MJX резервни делови F45 опашка опрема пси US$ 2.00 /парче
Бесплатен превозот топла продажба MJX 2.4 g 4ch радио контрола rc хеликоптер 70cm MJX F45 со brushless мотор и моќни 2600m Ah батеријата US$ 178. 1 мал крст шрафцигер беше искористена за да се поправи мала завртки како што се мини rc хеликоптер. Бесплатен превозот 2.98 /парче
Бесплатен превозот 2.4 G 4 CH MJX F45 F645 rc хеликоптер модел со Brushless Мотор и 2 батерија 2600m Ah + Камера US$ 239.
Ние исто така нудиме комплетна хеликоптер за вас да изберете.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F645 F-45 F45-030 Опашка опрема кутија со завртки (целиот сет) САД$ 2.00 /парче
Бесплатен превозот Моќен 2. Тоа е многу корисна алатка за вашиот хеликоптер и други играчки.добредојдовте на местото цел.4 G RC хеликоптер со жиро F45 F645 70cm еден перките на хеликоптерот со моќни BRUSHLESS МОТОР + Камера US$ 168.00 /парче
Бесплатен превозот за Нови Пристигнување MJX F45 BRUSHLESS Мотор Систем,Чувствителен одговори US$ 46.00 /парче
Бесплатен превозот MJX rc хеликоптер F45 F645 4ch рк хели со жиро и Голема моќна Brushless мотор систем-мал пакет US$ 138.
Шрафцигер алатки за rc хеликоптер резервни делови
31-ВО-1 ELECROC ШРАФЦИГЕР СЕТ + 1 Мал крст + 1 голем крст
31-ВО-1 : форма, крстот, хексагонални, Повеќето модели што треба.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Завртка возачот
Надградба На Делови/Додатоци:
Завртка возачот
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти