.

.

New
BGC 3.12 MOS Големи Тековната Две-оската Brushless Gimbal Контролер Возачот alexmos руската фирмверот

BGC 3.12 MOS Големи Тековната Две-оската Brushless Gimbal Контролер Возачот alexmos руската фирмверот

DEN 487.00
DEN 695.52

Стока
Достапно.


BGC 3.12 MOS Големи Тековната Две-оската Brushless Gimbal Контролер Возачот alexmos
Карактеристики :
- Две-оската brushless gimbal возачот
- Усвојува MOS цевка диск, со поголема струја
- Поддршка 2-8 серија gimbal мотор
- Врв тековната 10 A
- Со ЖИТО интерфејс
Alexmos 2.2b2 фирмверот(Не може да се ажурира,ве молиме да не ажурирање)
Ако ви треба оригинални кои можат да се ажурираат :
http : //www.aliexpress.com/store/product/BGC-2-0-Brushless-Camera-Gimbal-AIO-Controller-Board-Russia-Firmware-w-Sensor-FPV/727847_32235511674.html
Пакет Се Вклучени :
- 1* BGC 3.11 Две-оската brushless gimbal возачот
- 1* Сензор
- 1* Кабел
Имавме лемење за што веќе!
Ако треба GUI софтвер или на возачот или на firmware-от,ве молиме контактирајте со нас/.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Бренд Име:
Readytosky
Алатка Материјали:
Издробен
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Слот
РК Делови и Accs:
Резервоари За Гориво
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Материјал:
Пластични
Технички параметри:
Вредност 3
Свеж

Избор на клиенти