.

.

New
4pcs/многу EMAX ES9258 Метал Опрема Дигитален Серво 27g/ 3kg/ .05 дик за rc хеликоптер

4pcs/многу EMAX ES9258 Метал Опрема Дигитален Серво 27g/ 3kg/ .05 дик за rc хеликоптер

DEN 2450.00
DEN 2606.40

Стока
Достапно.


EMAX ES9258 Метал Опрема Дигитален Серво 27g/ 3kg/ .05 дик за rc хеликоптер
Напон : 4.8 V
Брзина : 0.05 дик/60
Вртежен момент : 41.6 оз.во
Големина : 34.95x14.9x30.1mm
Тежина : 0.95 оз
Оваа серво се препорачува да се користи во 4.8 V

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
THC000400
РК Делови и Accs:
Servos
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
EMAX
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Надградба На Делови/Додатоци:
EMAX ES9258 Серво
Четири тркала Атрибути:
EMAX ES9258 Серво
Алатка Материјали:
EMAX ES9258 Серво
Свеж

Избор на клиенти