.

.

New
слободен брод авион RC модел СОНЧЕВО НЕБО/RC-НЕБОТО X2204kv1800 KV1480 Outrunner Brushless Мотор за МАЛ АВИОН 3D мини авион

слободен брод авион RC модел СОНЧЕВО НЕБО/RC-НЕБОТО X2204kv1800 KV1480 Outrunner Brushless Мотор за МАЛ АВИОН 3D мини авион

DEN 864.00

Стока
Достапно.


2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.50%
Руската Федерација
Го оценувате(време пристигна)
1.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
испорака :
1 Ако пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.4 (без/ со проп saver (скрин сејвер)
Дијаметар : 27mm
Вклучува :
1 x мотор
1 x проп saver
3 x гума o-прстени
повеќе информации.5%
Ако немате трпение да чека толку долго,ве молиме да купи објект во вашата земја или да му платат повеќе пари за брзо пратка!
Откако продавачот извршување на овие обврски,купувачот има обврска да ја напушти продавачот позитивни повратни информации!
4.

Детали

боја:
kv1800, kv1480
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
X2204
За Возило Тип:
Авионите
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 3
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
боја:
Црна
Тип:
Моторни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти