.

.

New
MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови MJX T23 T55 T40 F45 F39 серво рокер рака

MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови MJX T23 T55 T40 F45 F39 серво рокер рака

DEN 91.00
DEN 96.00

Стока
Достапно.

00 /парче
Бесплатен превозот топла продажба MJX 2.4 G 4 канали рк хели хеликоптер F45 BRUSHLESS МОТОР преземање 2600m Ah батеријата и Камера US$ 199.99 /парче
Бесплатен Превозот Нови MJX F45 резервни делови Heatsink топлина мијалник за главни моторни US$ 6.4 g 4ch далечински управувач хеликоптер модел MJX F45 со brushless мотор -2 battries и камера US$ 179.99 /парче
Бесплатен превозот popupar 2.00 /парче
Бесплатен превозот за Нови Пристигнување MJX F45 BRUSHLESS Мотор Систем,Чувствителен одговори US$ 46.4 g 4ch радио контрола rc хеликоптер 70cm MJX F45 со brushless мотор и моќни 2600m Ah батеријата US$ 178.4 G RC хеликоптер со жиро F45 F645 70cm голема големина хеликоптер со моќни BRUSHLESS МОТОР систем со убав подарок US$ 149.00 /парче
MJX F45 F645 F-45 Резервни Делови BRUSHLESS Мотор Систем и 2600mah Батеријата совршен натпревар US$ 80.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F645 F-45 F45-030 Опашка опрема кутија со завртки (целиот сет) САД$ 2.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F45 резервни делови F645 F-45 F45-019 Примање PCB Одбор коло (За Нови F45) САД$ 19.00 /парче
Топла Продаде MJX F645 F45 Резервни Делови
MJX F45 F645 F-45 резервни делови камерата поставена C4002 погоден MJX F45 F39 T40 C F29 F46 T55 RC Хеликоптер US$ 22.
Бесплатен превозот 2.00 /парче
Бесплатен превозот MJX rc хеликоптер F45 F645 4ch рк хели со жиро и Голема моќна Brushless мотор систем-мал пакет US$ 138.
MJX F45 F645 F-45 MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови MJX T23 T55 T40 F45 F39 серво рокер рака
Ние исто така нудиме комплетна хеликоптер за вас да изберете.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F645 F-45 F45-030 Целата Опашка единица (црвено) САД$ 15.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
F645
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
серво рокер рака
Надградба На Делови/Додатоци:
серво рокер рака
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти