.

.

New
Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери кој повеќе од 40 cm

Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери кој повеќе од 40 cm

DEN 501.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

00 /парче
Бесплатен превозот за Нови Пристигнување MJX F45 BRUSHLESS Мотор Систем,Чувствителен одговори US$ 46.4 G RC хеликоптер со жиро F45 F645 70cm еден перките на хеликоптерот со моќни BRUSHLESS МОТОР + Камера US$ 168.количина : 1 Set 3.00 /парче
Бесплатен превозот MJX rc хеликоптер F45 F645 4ch рк хели со жиро и Голема моќна Brushless мотор систем-мал пакет US$ 138.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F645 F-45 F45 Опашка Моторни US$ 6. Бесплатен превозот 2.4 g 4ch радио контрола rc хеликоптер 70cm MJX F45 со brushless мотор и моќни 2600m Ah батеријата US$ 178.00 /парче
Бесплатен превозот топла продажба MJX 2.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F45 резервни делови F645 F-45 F45-019 Примање PCB Одбор коло (За Нови F45) САД$ 19.100% Сосема Нов!
Тоа е најдобар влез на ниво материјали потребни за заштита на производот.00 /парче
Бесплатен превозот popupar MJX 2. Боја : Жолта или светло сина 2.
Обука за Полнење Заштита Голема РК Хеликоптери Погоден за хеликоптери што подолго од 40 см Слетување Обука анти-несреќа заштита комплет поставува
За : Координирање на 450,ESKY-CP V2, MJX F45,DH9053 и Иста големина на други РК хеликоптери.00 /парче
Бесплатен превозот Моќен 2.98 /парче
Бесплатен превозот 2.00 /парче
MJX F45 F645 F-45 Резервни Делови BRUSHLESS Мотор Систем и 2600mah Батеријата совршен натпревар US$ 80.4 G RC хеликоптер со жиро F45 F645 70cm голема големина хеликоптер со моќни BRUSHLESS МОТОР систем со убав подарок US$ 149.99 /парче
Бесплатен превозот popupar 2. Може ефикасно да се заштити вашиот модел на хеликоптер нема да биде повреден, за да се минимизира загубата.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Обука За Полнење Заштита
Свеж

Избор на клиенти