.

.

New
MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови MJX F45 завртки пакет собата може да се користи за MJX F45 хеликоптер

MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови MJX F45 завртки пакет собата може да се користи за MJX F45 хеликоптер

DEN 137.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.

99 /парче
Бесплатен превозот popupar 2.00 /парче
Бесплатен превозот Моќен 2.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F645 F-45 F45 Опашка Моторни US$ 6.4 G 4 канали рк хели хеликоптер F45 BRUSHLESS МОТОР преземање 2600m Ah батеријата и Камера US$ 199.4 G RC хеликоптер со жиро F45 F645 70cm голема големина хеликоптер со моќни BRUSHLESS МОТОР систем со убав подарок US$ 149.00 /парче
mjx играчки RC хеликоптер F45 резервни делови F645 F-45 F45-019 Примање PCB Одбор коло (За Нови F45) САД$ 19.
MJX F45 F645 F-45 rc хеликоптер резервни делови MJX F45 завртки пакет собата може да се користи за MJX F45 хеликоптер
Ние исто така нудиме комплетна хеликоптер за вас да изберете.4 g 4ch радио контрола rc хеликоптер 70cm MJX F45 со brushless мотор и моќни 2600m Ah батеријата US$ 178.
Бесплатен превозот 2.98 /парче
Бесплатен превозот 2.добредојдовте на местото цел.00 /парче
MJX F45 F645 F-45 Резервни Делови BRUSHLESS Мотор Систем и 2600mah Батеријата совршен натпревар US$ 80.00 /парче
Бесплатен превозот popupar MJX 2.90 /парче
MJX резервни делови F45 опашка опрема пси US$ 2.50 /set
Добредојдовте На Големо!
.4 g 4ch далечински управувач хеликоптер модел MJX F45 со brushless мотор -2 battries и камера US$ 179.99 /парче
Бесплатен Превозот Нови MJX F45 резервни делови Heatsink топлина мијалник за главни моторни US$ 6.4 G 4 CH MJX F45 F645 rc хеликоптер модел со Brushless Мотор и 2 батерија 2600m Ah + Камера US$ 239.00 /парче
Топла Продаде MJX F645 F45 Резервни Делови
MJX F45 F645 F-45 резервни делови камерата поставена C4002 погоден MJX F45 F39 T40 C F29 F46 T55 RC Хеликоптер US$ 22.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
F645
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Завртки
Надградба На Делови/Додатоци:
Завртки
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти