.

.

New
Tenshock X802L V2 1/8 6 Пол Електрични Микро Brushless DC Мотор За Off Road Truggy Traxxxas РК Автомобили. Бесплатен Превозот

Tenshock X802L V2 1/8 6 Пол Електрични Микро Brushless DC Мотор За Off Road Truggy Traxxxas РК Автомобили. Бесплатен Превозот

DEN 5232.00

Стока
Достапно.

Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Нормално мотор е 2 пол.
Различни KV : таму ќе бидат различни КВ да ги исполни вашите барања. По неколку години на
макотрпна работа, Tenshock имаат изградено "Tenshock" во модел на пазарот.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Од X801, X802, X802 L најновите 6 пол сензор X812,
сите од нив се 6 пол мотори со swallowtail.
Tenshock се моторно manufactory кои може да се дизајнира, произведува и продава.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
Она што е 6 Пол мотор?
Бројот на столбови се определува од бројот на магнет столбови.
Врз основа на нивните основни businesss филозофијата на "Врвот на Технологијата, со Врвен Квалитет, Врвна Услуга", Tenshock си ја вршат својата
најдобри, истражување на производи, како и продажба на сите на светот.се/Lndf FXmwh E0
Еве некои повратни информации на нашиот веб-сајт и форум
ПЛАЌАЊЕ
1.
Она што е Кабриолет&Truggy?
Кабриолет е на посебна пустината во задните тркала автомобил, со нејзината предна страна светлина и на предните тркала е тесен, во пустината на
на смолкнување линија на вртење способност е многу силна, цокл е многу флексибилен, по забрзување и аголни карактеристики
на Кабриолет враќање на држење на телото многу брзо, може да се претвори во елитата трки во пустината.
Нова ниска IR конектори : наместо кабли, ние ги користиме приклучок директно на моторот за да се обезбеди најдобри можни врска
помеѓу мотор и европската социјална повелба.
Tenshock се многу фокусот на мулти-пол мотори,
вклучувајќи : 4 пол, 6 пол и 8 пол. Сега
ние ќе има нова верзија на X802 ние тоа го нарекуваме X802 L V2.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Број На Модел На:
X802L
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Бренд Име:
TENSHOCK
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
Свеж

Избор на клиенти