.

.

New
FidRacing 19T Опрема и Составни Спојки првенство во собата ЗА LOSI 5IVE-Т

FidRacing 19T Опрема и Составни Спојки првенство во собата ЗА LOSI 5IVE-Т

DEN 3091.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.

Fid Racing 19 T Опрема и Составни Спојки првенство во собата ЗА LOSI 5 IVE-Т

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Бренд Име:
ПОДПОРА ТРКИ
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Број На Модел На:
FID057
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Свеж

Избор на клиенти