.

.

New
Господар цилиндар за да ПОДПОРА 4 тркала хидраулични сопирачки поставите Бесплатен превозот

Господар цилиндар за да ПОДПОРА 4 тркала хидраулични сопирачки поставите Бесплатен превозот

DEN 4844.00
DEN 5264.64

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Бренд Име:
ПОДПОРА ТРКИ
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Кочница
Свеж

Избор на клиенти