.

.

New
ПОДПОРА Трки Центар Диференцијални Стапка Прилагодлива Дебеломер Верзија Собранието ЗА LOSI DBXL

ПОДПОРА Трки Центар Диференцијални Стапка Прилагодлива Дебеломер Верзија Собранието ЗА LOSI DBXL

DEN 8735.00
DEN 9494.40

Стока
Достапно.

Центар Диференцијални Стапка Прилагодлива Собранието ЗА LOSI DBXL
LOSI DBXL возило инсталација дијаграм како што следува
Инсталација чекори
Систем делови детали

Детали

боја:
Бела, Бургундија
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Бренд Име:
ПОДПОРА ТРКИ
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Диференцијална Заградата
Свеж

Избор на клиенти