.

.

New
FidRacing Шасија штит ЗА LOSI 5IVE-Т Бесплатен Превозот

FidRacing Шасија штит ЗА LOSI 5IVE-Т Бесплатен Превозот

DEN 1584.00
DEN 1885.92

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Свеж

Избор на клиенти