.

.

New
ПОДПОРА 4 BAJA Тркала хидраулични сопирачки систем-Кочница диск 2 ГЛАСАЧКО место

ПОДПОРА 4 BAJA Тркала хидраулични сопирачки систем-Кочница диск 2 ГЛАСАЧКО место

DEN 1962.00
DEN 2132.64

Стока
Достапно.

ПОДПОРА 4 BAJA Тркала хидраулични сопирачки систем-Кочница диск 2 ГЛАСАЧКО место

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Бренд Име:
ПОДПОРА ТРКИ
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Свеж

Избор на клиенти