.

.

New
Оригинални SYMA Резервни Делови Целосен Сет Замена на Делови за Syma S107 RC Хеликоптер, Бесплатен Превозот

Оригинални SYMA Резервни Делови Целосен Сет Замена на Делови за Syma S107 RC Хеликоптер, Бесплатен Превозот

DEN 280.00
DEN 329.28

Стока
Достапно.

Хонгконг Пост Воздух Mail трае од 15 до 40 дена и да се Изразат во 7 дена . 2) Ако имате било какви проблеми на производи или на нашата услуга, plz контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворање на спорот. Врати 1) Ако постои било каква штета на производи кога ќе ја добијат, plz ни ги испратите на слики. Ако може да се't добиете пакет рок од 40 дена, plz нас контакт и ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Доколку сте како нас, plz спаси нашата почетна страна. Тоа трае 20 до 50 дена . Повратни информации 1) Вашето задоволство е многу важна за нас, така plz не't заборавајте да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите услуги и производи.
100% Оригинални SYMA Резервни Делови Целосен Сет Замена на Делови за Syma S107 RC Хеликоптер Бесплатен Превозот
Спецификација :
Замена на Делови за ЦРВЕНИОТ Syma S107 RC Хеликоптер 1 Сет на S107 Главниот Ножеви - Црвено 1 Сет на S107 Опашка Украси-Црвена 2 Опашка Реквизити 1 Рамнотежа Бар 1 Главното Вратило 4 Брзини 2 Поврзете Токи
Пратката 1) Ние обично брод од наредбите во 5 работни дена откако ќе се плати, но plz забележите дека ние не't работа за викенд. Можете да ја посетите нашата страница за повеќе детали. Ако сакате побрзо испорака, можете да изберете Хонгконг Пост или да се Изразат. 4) купувачот е одговорно за даночната предизвикани за време на превозот. Ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши проблемот. 3) Plz бидете сигурни дека личните податоци( име, адреса, поштенски код и телефонски број) ќе ја напуштат е точно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Пропелери
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Број На Модел На:
S107
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
TEUMI
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
ПРОПЕЛЕР
Свеж

Избор на клиенти