.

.

New
Бесплатен превозот FidRacing Baja Управувачки Серво Рака ЗА LOSI Пустината Кабриолет XL

Бесплатен превозот FidRacing Baja Управувачки Серво Рака ЗА LOSI Пустината Кабриолет XL

DEN 1059.00
DEN 1151.04

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот Fid Racing Baja Управувачки Серво Рака ЗА LOSI Пустината Кабриолет XL Потсетување :
Оваа LOSI XL педалот за гас и кочница серво рака е ограничена на 0236/5765 и др.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Свеж

Избор на клиенти