.

.

New
YUKALA 5pcs X 3.7 V 100mAh lipo Батеријата за CX-10 CX10 РК Quadcopter Резервни Делови за CX-10 CX10.Бесплатен Превозот.

YUKALA 5pcs X 3.7 V 100mAh lipo Батеријата за CX-10 CX10 РК Quadcopter Резервни Делови за CX-10 CX10.Бесплатен Превозот.

DEN 556.00
DEN 585.12

Стока
Достапно.


Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Број На Модел На:
CX-10
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата
Свеж

Избор на клиенти