.

.

New
Машински Алуминиумски Алуминиум Тело Пост Месеци За Рк Автомобил 1/10 AXIAL SCX10 Роботот Електрични Надгради Хоп-Up Дел 4pcs SCX0015 Шарени

Машински Алуминиумски Алуминиум Тело Пост Месеци За Рк Автомобил 1/10 AXIAL SCX10 Роботот Електрични Надгради Хоп-Up Дел 4pcs

DEN 401.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

И оваа цел може да се откаже . На боја во anodizing . Има добра отпорност на отпор на имотот, ниска густина, голема сила и коефициент на топлинска спроводливост . ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Или ќе мора да плаќаат данок . Се изработени од легури на алуминиум.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Или ќе мора да плаќаат данок . Се надеваме дека ќе имате разбирање. За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса .

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка Колона
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
SCX0015
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
RCAWD
Материјал:
Легура На Алуминиум
Алатка Материјали:
Телото Пост Месеци
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Телото Пост Месеци
Име на производ:
Телото Пост Месеци
Применливи РК Автомобили:
Роботот
Скала:
1
За:
axial scx10
Извор На Гориво:
Електричен
Пол:
Момчињата & Девојки
боја:
Сина, Црна, Сребрена Жолта
Пакет Листа:
Сет (4 Дел)
рк делови:
надгради Хоп-up делови
Свеж

Избор на клиенти