.

.

New
HCC004 бесплатен превозот 25mm алуминиум стеги/клипови Црна, сребрена боја 25мм цевка стеги за РК авиони 20pairs

HCC004 бесплатен превозот 25mm алуминиум стеги/клипови Црна, сребрена боја 25мм цевка стеги за РК авиони 20pairs

DEN 2880.00

Стока
Достапно.

Како не ви брод на стоките и колку долго трае дојде?
A : Ние обично брод од DHL, UPS-от, Fed Ex или ТНТ.
Q4 : Дали имате било какви MOQ граница?
A : Нашата MOQ е 200pcs за формален суровини и обработка на делови. : HCC004
Боја : црна
внатрешен дијаметар : 25mm(за 25mm цевка употреба)
Растојанието помеѓу две дупки : 32-милиметри
Висина : 30мм
Завртка дупка : M3
црна боја е достапен.Вашето барање ќе биде одговор во рок од 24hours
2. Тоа обично трае 3-5 дена да пристигнат.
Q2 : Може ли да има примерок цел?
A : Да, ние го поздравуваме примерок цел да ги тестираат и да се провери квалитетот. Со нетрпение очекувам да се нуди еден-стоп услуга за вас, така што ќе може да заштедите време,трошоци и енергија.
Фотографии за референца :
Нашите услуги :
1.
HCC004 бесплатен превозот 25mm алуминиум стеги/клипови Црна, сребрена боја 25мм цевка стеги за РК авиони 20pairs
Спецификации :
Модел Бр.Вашите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24hours,ако објектот што се надвор од акциите,ние ќе ве информираме дека вашите нарачки може да се испрати во рок од 7 дена откако ќе се направи исплата
3.
П5 : Може да ти ја мешана серија на различни производи?
A : Да, ние сме го поддржуваат различни производ микс на големо, без ограничување на суровини и репроматеријали, како и механички делови, и боја спецификации, итн
Q6 : .Колку години во оваа industriy? A : Ние специјализирани во оваа линија повеќе од десет години и се многу задоволни повратни информации од брендирање на бизнисите.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Надградба На Делови/Додатоци:
База C
Број На Модел На:
HCC004
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Свеж

Избор на клиенти