.

.

New
Futaba Серво продолжување конектор за РК Модел, Серво Конектор

Futaba Серво продолжување конектор за РК Модел, Серво Конектор

DEN 165.60

Стока
Достапно.

) Ве молиме да се советува меѓународната испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга. Chinapost Воздух пошта обично трае 18 - 35 работни дена да повеќето земји во Европа,30 -40+ работни дена да руската Федерација, Бразил, Јужна Америка . За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК и да се направи мала царинење вредност(како што $5), купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.FUTABA Серво продолжување конектор за РК Модел, Серво Конектор
- Висока Quanlity Пластичен Конектор, совршен за појавување
- Злато позлата конектор
5 групи/ Многу
Внимание пред Цел :
Стандардната бесплатен превозот од Кинески Регистрирате Воздух Mail , кои испорачуваат брзина не е стабилна, понекогаш и неколку дена ќе стигнат до вашата рака, понекогаш треба повеќе од два месеца, ве молиме да се признае за тоа!
Ако треба побрзо и сигурна испорака метод или итно за тоа, ве молиме изберете EXPRESS !! Овој консензус е минимум почит за нашите сериозна работа, бидејќи не постои тело може да се контролира пост воздух mail превозот брзина!
****
Ние не се добредојдени и се спротивстави на малициозен купувачи, кои се купат и да се знае пост воздух mail превозот штета , и отворете испорака одложување спорови цел за наплата и бесплатно добивате производи.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
SKYAREA
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Servos
Број На Модел На:
ОЕМ
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
конектор
Надградба На Делови/Додатоци:
конектор
Свеж

Избор на клиенти