.

.

New
OFNA/HOBAO ТРКИ 88013 РАКА ВРАТИЛО 4x73MM за 1/8 ХИПЕР VS КАБРИОЛЕТ Бесплатен Превозот

OFNA/HOBAO ТРКИ 88013 РАКА ВРАТИЛО 4x73MM за 1/8 ХИПЕР VS КАБРИОЛЕТ Бесплатен Превозот

DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
OFNA/HOBAO ТРКИ 88013 РАКА ВРАТИЛО 4x73 MM за 1/8 ХИПЕР VS КАБРИОЛЕТ Бесплатен Превозот

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Бренд Име:
GWOLVES
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
HYPER VS КАБРИОЛЕТ
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
АРМ ВРАТИЛО 4x73MM
Свеж

Избор на клиенти