.

.

New
РК HSP 102015 1/10 Делови Универзална Вози Вратило Поставување Заеднички 02106 Надградба на Делови За Himoto На Патот Дербито на Sonic PaceSetter

РК HSP 102015 1/10 Делови Универзална Вози Вратило Поставување Заеднички 02106 Надградба на Делови За Himoto На Патот Дербито

DEN 399.84

Стока
Достапно.

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
РК HSP 102015 1/10 Делови Универзална Вози Вратило Поставување Заеднички 02106 Надградба на Делови За Himoto На Патот Дербито на Sonic Pace Setter
Објект : Универзална Вози Вратило Сет
Пакет : 1pair Одговара HSP Himoto Црвена Мачка Трки 1/10 Скала На Патот Модел 94101 94102 Sonic Pace Setter и така натаму. Ве молиме обратете се до вашиот прирачник за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни. Пакување Детали Единица Тип : многу (2 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0.035 kg (0.08 lb.) Пакет Големина : 15cm x 15cm 12cm x (5.91 во x 5.91 во x 4.72 во)

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GWOLVES
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
102015
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Делови Универзална Вози Вратило Поставување Заедничка
Пакет:
1pair
Свеж

Избор на клиенти