.

.

New
10 пара за 6.5 mm Куршум Банана Приклучок Конектор Машки Женски за РК Батеријата Дел Злато PlatedARE4

10 пара за 6.5 mm Куршум Банана Приклучок Конектор Машки Женски за РК Батеријата Дел Злато PlatedARE4

DEN 479.52

Стока
Достапно.


10 Пара за 6.5 mm Злато Позлатен Куршум Банана Приклучок Конектор за РК Летало Батеријата Делови F16126/8-10
Опис :
Поврземе РК Батеријата за Електронски
Поврземе Brushless мотор за електронска контрола на брзината
Овие ниски resistence, и дава најдобри електрични проток.
Дијаметар : 6mm
6.5 mm злато конектори Машки x 10
6.5 mm злато конектори Женски x 10
Пакетот Вклучува :
6.5 mm злато конектори Машки x 10
6.5 mm злато конектори Женски x 10
Производот Се Покаже :

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
6.5 mm Златен Куршум Банана Приклучок
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
Hoenvesta
Четири тркала Атрибути:
Банана Приклучоци
Надградба На Делови/Додатоци:
банана приклучок
Свеж

Избор на клиенти