.

.

New
S048 350z 1/10 1:10 ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК хоби тркачки автомобил 2 парчиња/многу бесплатен превозот

S048 350z 1/10 1:10 ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК хоби тркачки автомобил 2 парчиња/многу бесплатен превозот

DEN 1267.20

Стока
Достапно.

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
S048 350z 1/10 1 : 10 ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК хоби тркачки автомобил 2 парчиња/многу бесплатен превозот
Пакување Детали Единица Тип : многу (2 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0.500 kg (1.10 lb.) Пакет Големина : 40cm x 22cm x 11cm (15.75 во x 8.66 во x 4.33 во)

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
GWOLVES
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
1
Материјал:
Пластични
Технички параметри:
Вредност 3
Пластични Тип:
ABS
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
1
Свеж

Избор на клиенти