.

.

New
Tarot 450 Делови вртежен момент Цевка Пред се Вози Опрема Поставување TL45040 Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

Tarot 450 Делови вртежен момент Цевка Пред се Вози Опрема Поставување TL45040 Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Вртежен момент Цевка Пред се Вози Опрема Поставување TL45040

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Летало
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
tarot 450
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Свеж

Избор на клиенти