.

.

New
10pcs/многу Hotrc BX100 1-8S Индикатор РК Li-ion Lipo Батеријата Тестер Низок Напон Ѕвончето Аларм РК Алатки

10pcs/многу Hotrc BX100 1-8S Индикатор РК Li-ion Lipo Батеријата Тестер Низок Напон Ѕвончето Аларм РК Алатки

DEN 686.00
DEN 762.72

Стока
Достапно.


Shippingtime :
Данок :
Без Данок на промет се Бара
Плаќање :
Гаранција & враќање : За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор .Ако сакате да се испраќаат по препорачана пошта ,ве молиме да обрнете тоа и забелешка на објектот .01 V
пакување содржина :
100% Сосема Нов
1 X Ѕвончето Алармот
Превозот :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот, (руски Пост беше влијае со LCACS, па локалните пошта испорака на услуги (вклучувајќи ЕМС) ќе биде одложен многу пати) трошоците За превозот за сите земји кои се исти. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект. (GMT +8) на неделата
- Нашата канцеларија е затворена за државни празници (Кина). Препорачана пошта треба да се обрне на други $2 . ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки .
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.

Детали

Бренд Име:
топла рк
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Батерии - NiMH
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
JJ61978
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
lipo батеријата напон индикатор
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти