.

.

New
Walkera Родео 150 Родео 150-Z-18 TX5832(FCC) Предавателот Резервни Делови Слободни Песна Превозот

Walkera Родео 150 Родео 150-Z-18 TX5832(FCC) Предавателот Резервни Делови Слободни Песна Превозот

DEN 959.52

Стока
Достапно.


Walkera Родео 150 Родео 150-Z-18 TX5832(FCC) Предавателот Резервни Делови

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Број На Модел На:
Родео 150
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
ALZRC
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Алатка Материјали:
делови
Свеж

Избор на клиенти