.

.

New
BLL Syma X5HC X5HW РК Quadcopter Резервни Делови 3.7 V 650mAh Батеријата РК Камера Летало Додатоци

BLL Syma X5HC X5HW РК Quadcopter Резервни Делови 3.7 V 650mAh Батеријата РК Камера Летало Додатоци

DEN 227.00
DEN 239.04

Стока
Достапно.


Пакетот вклучува :
1 XBattery

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Број На Модел На:
X5HC X5HW
Свеж

Избор на клиенти