.

.

New
Mato 1 16 Заврши Метал германски Тигар 1 барел mantlet муцката Heng Долго 3818-1 РК резервоарот ББ airsoft снимање верзија надградба дел

Mato 1 16 Заврши Метал германски Тигар 1 барел mantlet муцката Heng Долго 3818-1 РК резервоарот ББ airsoft снимање верзија надградба

DEN 2396.64

Стока
Достапно.

Физичко оштетување на било кој производот ја уништува производи гаранција. : MT063+MT059+MT044
Опис : Mato метал германски Тигар 1 резервоар за барел mantlet, барел со муцката
Оваа ставка може да се надополни Heng Долго 3818, 3818-1 Тигар 1 тенк
Пакување вклучува :
Метал барел mantlet + метал барел + метал барел муцката
Испорака :
1. Превозот износ ќе ви биде вратен само ако враќањето е резултат на нашата грешка.Сите предмети вратени кои беа означени или испраќаат како "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" во времето на купување ќе биде враќање на средствата 80% од цената на производот(превозот надомест исклучени). При враќање на производот, вие сте исто така задолжени за осигурување на врати објектот.Сите се враќа мора да се направи во својот orignal состојба и пакување. Драги пријатели, ние ќе брод на стоките од страна на EMS, e Packet, FEDEX, DHL и сл. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот(такси превозот се исклучени). Ве молиме имајте предвид дека враќањето на барањето, нема да бидат прифатени ако ние се контактирани од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект.Северна Америка клиенти можат да се вратат на нивните производи на нашиот агент во Канада, но не и во Кина, ние ќе побара од нашиот агент да ни помогне организира размена за вас.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Резервоар
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Бренд Име:
MATO ИГРАЧКИ
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MT063+MT059+MT044
Надградба На Делови/Додатоци:
метал барел mantlet
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
метал барел
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Оригиналниот метална боја
Свеж

Избор на клиенти