.

.

New
ALZRC - 450 Јаглерод малку опашка кормило контрола прачка главата HP45820

ALZRC - 450 Јаглерод малку опашка кормило контрола прачка главата HP45820

DEN 341.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


Функцијата опис :
Погоден за 450 / Ѓаволот Ѓаволот 480 јаглерод малку опашка кормило за контрола на врски групи.
Пакување :
Стерн кормило контрола прачка глава x 2
450 поврзување прачка глава x 2

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Алатка Материјали:
Издробен
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
HP45820
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти