.

.

New
180pcs/многу Универзална Завртки Кутија М3 Завртки Сет за 1/10 HSP Далечински Управувач РК Автомобил Redcat Traxxas TAMIYA CC01 RC4WD Axial SCX10 HPI

180pcs/многу Универзална Завртки Кутија М3 Завртки Сет за 1/10 HSP Далечински Управувач РК Автомобил Redcat Traxxas TAMIYA CC01

DEN 527.52

Стока
Достапно.


180pcs/многу Универзална Завртки Кутија Сет за 1/10 HSP Далечински Управувач РК Автомобил за HSP Redcat Traxxas TAMIYA CC01 RC4 WD Axial SCX10 HPI
Type1 :
Рамна глава завртки 3 * 6 : 30pcs
Рамна глава завртки 3 * 8 : 30pcs
Рамна глава завртки 3 * 10 : 30pcs
Рамна глава завртки 3 * 12 : 30pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 6 : 30pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 8 : 30pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 10 : 30pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 12 : 30pcs
М3 Подлога : 50pcs
M4 Подлога : 50pcs
Type2 :
Рамна глава завртки 3 * 6 : 15pcs
Рамна глава завртки 3 * 8 : 15pcs
Рамна глава завртки 3 * 10 : 15pcs
Рамна глава завртки 3 * 12 : 15pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 6 : 15pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 8 : 15pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 10 : 15pcs
Тркалезна глава завртки 3 * 12 : 15pcs
М3 Подлога : 30pcs
M4 Подлога : 30pcs

Детали

боја:
type1, type2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
SHUAICHI
Материјал:
Други
Свеж

Избор на клиенти