.

.

New
BX100 1-8S Lipo Батеријата Низок Напон Моќ Екранот Тестер Ѕвончето Аларм Црна

BX100 1-8S Lipo Батеријата Низок Напон Моќ Екранот Тестер Ѕвончето Аларм Црна

DEN 89.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.


100% сосема нов и висок квалитет на Компактен и лесно да се носат Вашата батерија не ќе штета од overdischarge и overcharge Пониски од утврдените напон, алармот ѕвони, ПРЕДВОДЕНА brighting Користат за 1-8s Lipl/Li-ion/Li Mn/Живот Напон, детекција pricision : 0.01 V Одделение напон се прикаже спектар : 0.5-4.5 v Вкупниот напон се прикаже спектар : 0.5-36v 1 S тест на владата напон спектар : 3.7-30v Низок напон аларм во режим за : 2s-8s Аларм постави вредност опсег : OFF-2.7-3.8 v Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : 40x25x11mm/1.57x0.98x0.43inch Количина : 1pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 Pc x Lipo Батеријата Низок Напон Моќ Екранот Тестер Ѕвончето Алармот
'

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
РК Делови и Accs:
Предаватели
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Чамци
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Свеж

Избор на клиенти