.

.

New
ALZRC - 450 Про Метална опашка роторот носителот група/светло сребрена HP45036A

ALZRC - 450 Про Метална опашка роторот носителот група/светло сребрена HP45036A

DEN 640.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Функцијата опис :
T6061 -т алуминиум CNC machining.
Погоден за Т - РЕКС 450 Pro / 450 Спорт
Пакување :
Метална опашка роторот носителот x 2
Опашката Т роторот x 1
Имајќи (3 x6x2. 5 mm) x 2
Имајќи (2 x5x2. 5 mm) x 2
Тркалезна глава хексадецимален штекер завртки (M2x8mm) x 2
На завртката вратило ракав (M2x8mm) x 2
За миење (2 x3. 6 x0. 2 mm) x 2
Завртка (M3x3mm) x 1

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Број На Модел На:
HP45036A
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Алатка Материјали:
Издробен
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти