.

.

New
SYMA X5S X5SC X5SW оска далечинска контрола на авиони батерии и 8PCS 3.7 V 1000mAh 2 ПАРЧИЊА црна пропелер ножеви

SYMA X5S X5SC X5SW оска далечинска контрола на авиони батерии и 8PCS 3.7 V 1000mAh 2 ПАРЧИЊА црна пропелер ножеви

DEN 538.00
DEN 566.40

Стока
Достапно.


Пакетот вклучува :
2 ПАРЧИЊА 3.7 V 1000mah батеријата
8 PCS пропелер

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
X5S X5SC X5SW
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Свеж

Избор на клиенти