.

.

New
Tarot 450 Делови опашка роторот контрола поставите TL1200-02 (Завртка Сребро) Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack Превозот

Tarot 450 Делови опашка роторот контрола поставите TL1200-02 (Завртка Сребро) Tarot 450 RC Хеликоптер Резервни Делови FreeTrack

DEN 383.52

Стока
Достапно.


опашката роторот контрола поставите TL1200-02 (Завртка Сребро)

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Летало
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
tarot 450
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Свеж

Избор на клиенти