.

.

New
10Pairs LDARC 48mm 31mm Пропелери 2/3/4 Ножеви за Tiny6 / 6X H36 E010 1S Бранеа FPV Трки Летало Quadcopter РК Тркач

10Pairs LDARC 48mm 31mm Пропелери 2/3/4 Ножеви за Tiny6 / 6X H36 E010 1S Бранеа FPV Трки Летало Quadcopter РК Тркач

DEN 289.00
DEN 310.56

Стока
Достапно.

10 Pairs LDARC 48mm 31mm Пропелери 2/3/4 Ножеви за Tiny6 / 6 X H36 E010 1 S Бранеа FPV Трки Летало Quadcopter РК Тркач

Детали

боја:
31mm-2Blade, 31mm-4Blade, 48mm-3Blade
Бренд Име:
LDARC
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Кит класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
LDARC 48mm 31mm Пропелери
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
75mm/85mm
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
SKU:
F24022-F24024
боја:
Црвено/Розова/Жолта/Сина Боја/Бела
Свеж

Избор на клиенти