.

.

New
DLE20/20RA Мотор Печат Прстен Оригинални DLE РК Авион Додатоци

DLE20/20RA Мотор Печат Прстен Оригинални DLE РК Авион Додатоци

DEN 281.28

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Мотори
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
печат прстен
Свеж

Избор на клиенти