.

.

New
QTmodle 9060 9x6 инчен Ефикасна 3 Лист Сечилото Пропелер за РК Модели

QTmodle 9060 9x6 инчен Ефикасна 3 Лист Сечилото Пропелер за РК Модели

DEN 119.52

Стока
Достапно.


Опис :
Предмет : Пропелер
Сечилото : 3
Должина : 9 во
Теренот : 6 во
дијаметар на Адаптерот : 3.0 mm, 5.0 мм, 6.0 mm, 6.3 mm, 8mm
Употреба : за РК Модели
Пакет Се Вклучени :
1 x 3 Лист Сечилото 9060 Proprller (со адаптери)

Детали

Бренд Име:
Topacc
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Пропелери
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
Други
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Други
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Други
Четири тркала Атрибути:
Други
Свеж

Избор на клиенти